Poradenstvo

Poskytujem individuálne poradenstvo a konzultácie v období pred pôrodom i po pôrode. Obsahom konzultácie sú vami zvolené otázky k témam ako tehotenstvo, pôrod, pôrodný plán, výber miesta pôrodu, dojčenie, šestonedelie, starostlivosť o bábätko, nosenie v šatke a pod.

Konzultácia trvá zvyčajne 2 hodiny. Odporúčam mať otázky vopred napísané, aby stretnutie obsahovalo všetky pre vás dôležité informácie. Väčšinu tém je vhodné absolvovať aj s partnerom, od ktorého očakávate najväčšiu podporu.

Miesto:Dom kultúry Vajnory, Pod lipami 2, Bratislava-Vajnory
Konzultačné hodiny- len na objednávku:utorky 12.30-16.00 hod.
štvrtky 9.00-14.00 hod.
piatky 9.00-13.00 hod.
Nadštandardné služby:konzultáciu je možné podľa dohody uskutočniť aj v domácom prostredí (Bratislava a okolie Vajnor) a mimo konzultačných hodín (za príplatok - cenník)
  • Ak máte záujem o komplexné školenie k vybranej téme - napr. Príprava na pôrod, Pôrod, Dojčenie, Starostlivosť o bábätko, Šestonedelie a pod., odporúčam vám absolvovať môj  predpôrodný kurz.
  • Ak máte záujem o pôrod s dulou, odporúčam Vám kontaktovať ma vyplnením tohto nezáväzného dotazníku - Vstupný dotazník k pôrodu s dulou - pomôže nám vopred zistiť, či mám okolo vášho termínu pôrodu ešte voľné miesto a tiež nám na prvom stretnutí ušetrí veľa času :)